maškrty calibra

Pripravili sme pre vás 9 produktov v kategórii maškrty calibra.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 9 z 9 celkom
Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Chicken 150g
Doplňkové krmivo pro psy s čerstvým kuřecím masem. Polovlhký pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny.
2,34 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Herring 150g
Doplňkové krmivo pro psy s čerstvým masem ze sledě. Polovlhký pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí je bez obsahu obilovin a je bez kuřete.
2,34 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Fresh Duck 150g
Doplňkové krmivo pro psy s hmyzím proteinem a čerstvým kachním masem. Křupavý pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny.
3,21 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Fresh Salmon 150g
Doplňkové krmivo pro psy s čerstvým masem z lososa. Křupavý pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí je bez obsahu obilovin a bez kuřete.
2,34 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Fresh Lamb 150g
Doplňkové krmivo pro psy s hmyzím proteinem a čerstvým jehněčím masem. Křupavý pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny.
3,21 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Fresh Duck 150g
Doplňkové krmivo pro psy s čerstvým kachním masem. Křupavý pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny.
2,34 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Duck 150g
Doplňkové krmivo pro psy s čerstvým kachním masem. Polovlhký pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny.
2,34 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Salmon 150g
Doplňkové krmivo pro psy s hmyzím proteinem a čerstvým masem z lososa. Křupavý pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny a je bez obsahu kuřete.
3,21 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Fresh Turkey 150g
Doplňkové krmivo pro psy s čerstvým krůtím masem. Křupavý pamlsek s nevšední kombinací ingrediencí neobsahuje obiloviny.
2,34 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky Calibra

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku Calibra. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore